fbpx

Vážení hosté! Žofín Restaurant by Stones je po dobu otevření Zahrady Žofín uzavřen.
Věříme, že nám zachováte svou přízeň návštěvou Zahrady Žofín, která je pro Vás otevřena od 27.7.2022.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Front Page

NAŠE FILOSOFIE

V naší kuchyni minimalizujeme používání živočišných tuků a pro zachování naturální chutě a výživových hodnot v surovinách potlačujeme techniky dlouhého vaření. Všechny používané suroviny, ať ty ušlechtilé, nebo skromnější, odhalují originální chutě a aroma. Zažijte autentickou naturální kuchyni inspirovanou haute cuisine, kde hlavní roli hrají lokální suroviny. Společně se šéfkuchařem Jiřím Noskem přinášíme zdravý a vůči naší zemi ohleduplný koncept a navazujeme tak s respektem a pokorou na příběh, který se v novorenesančním Paláci Žofín píše více než 180 let.

design, umění a

 

KRÁSA PŘÍRODY

Fine dining s lehkostí

Vaření s úctou k přírodě.

Fine dining
S lehkostí

Místo pro odpočinek a relaxaci, které se nachází na krásném Slovanském ostrově v Paláci Žofín nedaleko Národního divadla. To je Žofín Restaurant, nová česká fine dining restaurace pod vedením Jiřího Noska, kterého filosofií je respekt k přírodě a poctivým surovinám. Zelenina, houby, lesní plody a maso jsou k nám dodávány ze zahrad, lesů a luk od lokálních farmářů. V souladu
s autentičností naší gastronomie a přístupem k surovinám přinášíme zdravější a naturálnejší chutě.

Restaurace Žofín je pro Vás otevřená.

Prohlédněte si naše À la carte.

objevte

 

NAŠE HODNOTY

Autentičnost

Prvky, které nas definují.

AUTENTIČNOST

Náš rukopis se odráží v autentické naturální kuchyni inspirovanou haute cuisine, kde hlavní roli hrají lokální suroviny. Všechny námi používané suroviny, ať ty ušlechtilé, nebo skromejší, jsou pečlivě vybírány a odhalují originální chutě a aroma.

O restauraci Žofín Restaurant

poznejte

 

NÁŠ PŘÍSTUP

Šetrné techniky vaření

Prvky, které nás definují.

Šetrné techniky vaření

Je-li pro vás důležitá kvalita a čerstvost surovin, které jsou předpokladem pro zdravé a chutné jídlo, zveme vás k nám do restaurace nejen na naše À la carte menu, ale také na soukromou oslavu významné události, důležité obchodní schůzky či jubilea.

Detaily a podrobné informace vám s ochotou sdělí náš personál.