fbpx

Front Page

NAŠE FILOSOFIE

V naší kuchyni minimalizujeme používání živočišných tuků a pro zachování naturální chutě a výživových hodnot v surovinách potlačujeme techniky dlouhého vaření. Všechny používané suroviny, ať ty ušlechtilé, nebo skromnější, odhalují originální chutě a aroma. Zažijte autentickou naturální kuchyni inspirovanou haute cuisine, kde hlavní roli hrají lokální suroviny. Společně se šéfkuchařem Jiřím Noskem přinášíme zdravý a vůči naší zemi ohleduplný koncept a navazujeme tak s respektem a pokorou na příběh, který se v novorenesančním Paláci Žofín píše více než 180 let.

design, umění a

 

KRÁSA PŘÍRODY

Fine dining s lehkostí

Vaření s úctou k přírodě.

Fine dining
S lehkostí

Místo pro odpočinek a relaxaci, které se nachází na krásném Slovanském ostrově v Paláci Žofín nedaleko Národního divadla. To je Žofín Restaurant, nová česká fine dining restaurace pod vedením Jiřího Noska, kterého filosofií je respekt k přírodě a poctivým surovinám. Zelenina, houby, lesní plody a maso jsou k nám dodávány ze zahrad, lesů a luk od lokálních farmářů. V souladu
s autentičností naší gastronomie a přístupem k surovinám přinášíme zdravější a naturálnejší chutě.

Restaurace Žofín je pro Vás otevřená.

Prohlédněte si naše À la carte.

objevte

 

NAŠE HODNOTY

Autentičnost

Prvky, které nas definují.

AUTENTIČNOST

Náš rukopis se odráží v autentické naturální kuchyni inspirovanou haute cuisine, kde hlavní roli hrají lokální suroviny. Všechny námi používané suroviny, ať ty ušlechtilé, nebo skromejší, jsou pečlivě vybírány a odhalují originální chutě a aroma.

O restauraci Žofín Restaurant

poznejte

 

NÁŠ PŘÍSTUP

Šetrné techniky vaření

Prvky, které nás definují.

Šetrné techniky vaření

Je-li pro vás důležitá kvalita a čerstvost surovin, které jsou předpokladem pro zdravé a chutné jídlo, zveme vás k nám do restaurace nejen na naše À la carte menu, ale také na soukromou oslavu významné události, důležité obchodní schůzky či jubilea.

Detaily a podrobné informace vám s ochotou sdělí náš personál.