fbpx

O nás

O nás

O nás

Žofín Restaurant by STONES je pražská fine-dining restaurace, která je provozována společností STONES FINE CATERING. Nachází se kousek za Národním divadlem na Slovanském ostrově v neorenesančním paláci Žofín.

 

 

DESIGN, UMĚNÍ A KRÁSA PŘÍRODY

To vše je interpretováno v podobě Žofín Restaurant. Zelenina, houby, lesní plody a maso jsou k nám dodávány ze zahrad, lesů a luk od lokálních farmářů. V souladu s autentičností naší gastronomie a přístupem k surovinám přinášíme zdravější a naturálnější chutě.

RESTAURACE

Věříme, že jídlo nemůže být lepší než ingredience, ze kterých bylo připraveno, a že nejlepší ingredience jsou obvykle místní.

Náš Team

Náš Team

 

Jiří Nosek

EXECUTIVE CHEF

Kariéra Jiřího Noska je stejně pestrá, jako jeho nápadité kuchařské umění a láska k vaření. Svou profesionalitu získával dlouholetým učením se pod křídly nejlepších světových šéfkuchařů, konkrétně ve Španělsku v restauracích jako je Arzak, Azurmendi, Tickets. V Praze Jirka působil jako šéfkuchař například ve Zdenek’s Oyster Baru, C’est La Vie a mnoho dalších restauracích. Inspiraci ke své práci hledá jak ve staré tak nejmodernější literatuře, přírodě a lokálních surovinách.

Vladimír Bobok

MANAGER

V gastronomii začal pracovat již počas studií na střední škole. Mezi své největší úspěchy považuje otevření fine-dining restaurace UFO watch.taste.groove. v Bratislavě. Počas působení na postu generálního manažera absolvoval stáž v michelinské restauraci Gary Danko v San Franciscu. V Praze působí od roku 2009. Od roku 2020 pracuje pro spol. Stones Catering na postu restaurant managera Žofín Restaurant by Stones a Zahrada Žofín by Stones kam jste srdečně vítání.